Enteresan komik Cinsel Sorular ve Cevaplar

MERHABA ADIM FATMA AZGIN Bİ DURUMDAYIM GİZLİCE SEX YAPMAYI KABUL EDERSEN ARARSIN BULUŞURUZ!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Adet biter bitmez ilişkiye girildikten sonra hamile kalınır mı ? Adet günlerini 5-6 gün sayarsak, adet biter bitmez ilk 3-4 gün güvenlidir daha sonra hamile riski başlar

Adetliyken mastürbasyon yapılırsa kızlık zarı bozulur mu ? Hayır

Aybaşı bezi nedir ?  Eskiden hijyenik pedler yoktu, kadınlar beyaz bezler kullanırlardı. Bu bezler her ay kaynar suda kaynatılır tekrar tekrar kullanılırdı. O zaman bez bulmak bile zordu.  Adet bezi genellikle beyaz renk pamuklu yumuşak bezden yapılırdı. Eski beyaz pamuklu bir yatak çarşafı bezi kullanılırdı.  Adet bezinin kaynatılması evde erkekler yokken yapılan bir işlemdi. Anneler okula giden genç  kızlarının bezlerini kaynatırlardı. Erkeklerin adet bezinin kaynatıldığını görmesi günah veya psikolojik olarak anormal düşünülürdü.  Şimdi ise sevgilinizden gelirken marketten bir ped al diyebilecek kadar ayıplar günahlar kalktı.

Ayda iki kez adet olmak kızlık zarının zarar görmesinden olurmu ? Hayır sanırım  ergensiniz ve adet durumunuz dengeye oturmamış, bir kadın doğumcu veya jinekoloğ sizin sorularınızı daha iyi cevaplar, bu hep böyle devam ederse  hormonal sorunlarınız olabilir . ama sadece 1 defa olmuşsa sorun yoktur. Eğer bu durum sonraki aylar da devam ederse doktora danışın.Hemde içsel olarak rahatlarsınız.

B

Bakire kız cinsel arzusu olursa ne yapar ?  2 seçenek vardır  mastürbasyonu  öğrenmişse en uygun zamanı kimsenin olmadığı anı yakalayarak arzusunu arttırır ve mastürbasyon yapar ,Yada bastırır kendinni unutmaya çalışır. Kızlar erkekler gibi değildir bastırabilirler cinsel arzularını.Ancak bastırılan duygular ya körleşir yada dağ gibi daha kuvvetli gelir.

Bakire kızlarda mastürbasyonda meni sıvısı gelir mi ? : Hayır , özel bir ıslaklık oluşur ,bu sıvı meni değildir sadece birleşme ıslaklığıdır. Meni sıvısı içinde sperm vardır kızların ıslaklığı ise daha cıvık ince bir sıvıdır ve içinde sperm olmaz .kayganlaştırıcı maksatla skene bezleri aldıkları uyarımdan 1-2 damla fazla ıslaklık salgılar. Ama erkeklerdeki gibi fışkırma yaşanmaz filmlerde gördüyseniz  film hilesidir gerçek değildir.

Bakire kızın vajina dudakları sarkık olabilir mi ? : Gayet doğal ,elbette ki olabilir. Vajinal dudaklar kullanılmışlıkla alakası yoktur. Her ailenin kadın ırkı,cinsine göre değişkenlik gösterir. Erekler ise kulaktan duyma bilgilerle,kızların vajina dudaklarını kullanılmış olmakla karıştırır. Bu durum ailede böyle sarkma estetigi  olan kızları amelyat masasına kadar iter. Kendi hemcinslerinde daha kısa olmasını kendilerinde  anormallik olarak düşünür. Oysa her ailenin kadın ırkı çeşitlilik gösterir. 50 yaşına kadar fahişelik yapmıi feleğin çemberinden geçmiş birçok  fahişe kadının vajina dudakları hiç sarkmamış bunu nasıl karşılarsınız ? Bu da mümkün. Öyleyse anatomik yapı ile alakalı şey kulaktan duyduğumuz şeyler gerçek değilmiş diyebiliriz. Vajina dudakları doğuştan uzun birçok kız evladı da normaldir. Kızın bakire olup olmadığı veya kullanılmış olup kullanılmamışlığını göstermez. Hurafeleri uyduran insanlar bu kadar uğraşacaklarına önce kendi  cinsel organlarına takometre icat etseler laftan dah hayırlıdır. Vajinal duakları kısaltma amelyatlarına labiaplasti denir.Epey fazla yapılan bir estetik operasyondur.

Banyoda suyla orgazm oldum tekrar banyo yapmama gerek varmı ? Elbette ki banyonun niyeti olmalı. İşiniz bitince niyet ederek  komple yıkanırsınız. Niyet ederek Gusül abdestiniz olur. Niyetiniz mastürbasyonsa o gusül temizlenme sayılmaz ki , Yıkanmanın niyeti vardır.  su dökerek kirlenmek te temizlenmek te mümkündür herşey niyette saklı.

Bekareti bozulduktan sonra kadın kilo alır mı ? : Hayır bekaretle alınan kilonun alakası yoktur, ancak kızlar evlenmeden önce diyetler yaparken artık evlilik amaçlarına ulaştıkları için.Diyetleri bırakır. genellikle 20li yaşlardan sonra evlenildiği için vücut yağları yakamaz, östrojen-kadınlık arttığı için şişmanlama,yağlanma başlar. Evlendikten sonra kendini bırakmayla alakalıdır.

Bir erkeğe ilgi duyduğunu söyleyince kaçar mı ? : Kızlar hep kaçan,erkekler de kovalayan rolü kızları bende kıymetli birşey var onları kullanmalıyım hissine kaptırır. Ve bunu yaparlar da. Ama hayatta erkeğe evlilik teklifi edip bugün mutlu bir yaşantı içinde olan kızlar da çoktur. Hayatta tesadüfen Tanıdığım 2 tane kız arkadaş bu şekilde evlidirler evlilikleride oldukça iyidir. Birgün fırsatını bulduysanız onu yapın . Olmazssa olmaz. İçinizdeki duyguları açığa çıkartın ki insanlar bunu algılasın,belki de erkek arkadaşınız da size ilgi duyuyordur ama söyleyemiyordur. Zaten olacaksa olur olmayacaksa biter. Seviyorum demek en güzel şeydir utanılacak değildir,Onun arkadaşlığını kaybetmekten korkmayın. Erkek kaçıyorsa o iş zaten olmayacaktır. Ama evet derse o sizindir.  Birde şöyle düşünün hayatında göz göre göre başka bir rakibiniz girdi ve bunu yaptı siz o anda kaybedersiniz. Bu bazen en yakın arkadaşınız bile olabilir.Kaybetseniz bile siz ondan daha büyüksünüz o sizden daha küçük ,çünkü bir kız teklif etti. Kaç tane kız teklif edebilir ki…Bu cesarettir.

Boşalınca bişey olurmu ? : Anormal birşey olmaz ,cinsel ve vücutsal olarak rahatlarsınız. Cinsel arzularınız deşarj olur.

C

Cinsel organlar birbirine degmeden hamile kalınırmı ? Evet kalınır mesela taze sperm boşalmış erkekten sıcağı sıcağına parmağınızla a alıp oraya bu spermi koyarsanız vede doğurganlık gününzdeyseniz olur. Ama normal şartlar altında pantolon üstünden şurdan burdan sürterek hamile kalmazssınız. Dogurganlık gününde değilseniz organlar değse de hamile kalma şansınız olmaz. Hamile kalmak o kadar kolay değildir. gazetelerde yazmayan kısımlar vardır. 1 defa ile çoğu kimse hamile kalması mümkün değildir Hamilelik için bütün şartların biraraya gelmiş olası gerekir..

Cinselikte eşler aynıanda boşalmasa hamile kalınırmı ? Aynı anda boşalmak orgazm olmakla hamilelik arasında herhangi bir alaka yoktur.

Ç

Çok sık mastürbasyon yapmak vajina şeklini bozar mı ?  Hayır ,bu erkeklerin düşüncesidir  kullanılmış,haşat olmuş ,kaşarlaşmış vajina yoktur kullanılma olayı saçmadır.  Mastürbasyonla hiçbir anatomik değişiklik olmaz. Ancak Mastürbasyonda zarar verici malzeme kullanılırsa tabii kide bunu söylemek zordur.  Akıl mastürbasyon için de geçerli. Akıl yoksa mastürbasyonun da bir kıymeti yoktur.Bir hayvandan farkımız kalmaz.

Çok mastürbasyon yapan kızın klitorisi büyür mü ? hayır ,ancak erkeklik hormonu alırsa ,hormonsal problemleri varsa büyür.Normall olarak mastürbasyonla klitoris şekli değişmez.

Çük nedir ?  Erkeklerin pipisine  çük denir, kızlar her nedense çük lafını ürpertici bulur.Halbuki erkekler kendi aralarında ona asla pipi demezler. Kızların kendi uydurduğu kelimedir pipi. Bir kız çük diyebiliyorsa cesurdur. Bunu söyleyen kızların çoğunun bir erkek kardeşi vardır ve erkekliği küçükken çözmüştür.  Kız pipi diyorsa o zaman bunu sadece başka kadınlardan öğrenmiştir. Erkek asla pipi demez sadece toplum arasında  öyle söyler kızlara ters anlam oluşturmasın diye.

D

Dudak dudağa öpüştüğümde beyaz akıntı geliyor ?Anormalmiyim : Hayır gayet normal bir tepki. Hepimiz insanız taş olsaydın bu olmazdı. Heyecan ve normallik belirtisi,kendi vücudundan korkmana gerek yok.

Denize girince meme ucu yara olur mu ? hiçbir alakası yoktur.Böyle birşey olamaz. yoksa kadınlar denize hiç girmezlerdi. Kadın dalgıçlar da var günün büyük bölümü yüzerler. onların tamamen kangren olması gerekirdi.

Döllenme olurken kadın hisseder mi ?  : Hayır böyle birşey mümkün değildir. Olmaz.Eğer anlayabilseydi hamilelik testlerinden para kazananlar hepsi çok büyük paralar kaybederdi .

E

Erkek penisine dokunulduğu zaman tahrik olur mu ? : Elbette ki olur,erkegin cinsel organı dışa dogru hassastır ,kadının ise daha saklıdır. Penisine donunulduğu anda sertleşme erkelerde daha bebeklikte başlar.

Erkeğin penisine dokunmak heyecanlandırır mı ?  Evet yukarıda anlattım

Erkek niye kadının çıkardıgı küloda ilgi duyar ? :  Bunu algılayabilmeniz için erkek gibi yetiştirilmeniz gerekir. Bebeklikten beri saklanan kadın vücuduna ulaşamayan erkek günahlarla da yetişir,gizli kalan erkeklerin kullanmadığı,dokunmadığı kadınlara ait herşey fetişizmi besler,merak oluşturur.Sizde olmayan birşeyi göz görmek ister. Fetişizmin medeniyetle alakası yoktur.Avrupada italyada fransa gibi medeni ülkelerde çok gelişmiş japonyada korede  de oldukça yaygındır.  Napalyon savaştan dönerken karısına yolladığı mesajda 1 hafta yıkanmamasını istemiştir. Fetişizm tarihe geçmiştir. Sizin moda dediğiniz,giydiğinizi erkekler üretmiştir,kendi içgıdıklanmalarını kullanıp para kazanmak için, kadınları giydiren modacıların çoğu erkektir.

Erkek sperminin kokması normal mi ? Elbette ki normaldir,yoğun bir sıvıdır. Her erkeğin kendine özgü kokusu vardır. toprak kokusu ile yeşil taze kesilmiş ot arasında benzeyen bir kokuya sahiptir vajinaya bulaştıgı zaman daha kötü kokabilir çünkü ısı ve vücut reaksiyoru başlar.Kadınlık sıvısı spermi dışarı çıkarmaya çalışır  bu esnada sperm sıvısında bozulma oluşur.Kötü kokması bu yüzdendir.

Erkekler cinsel organı büyük olan kadınlardan hoşlanırmı ? Erkek düşüncesine göre dar ve kullanılmamış olan en makbulüdür ancak, Cinsel ilişkiye hiç girmemiş erkekler için bu böyledir. Çiftleşmenin epey zahmetli zor olduğunu anlayan erkekler yağdanlıkla, kayganlaştırıcı jeller almak tükürüklemek  zorunda kalır çünkü kadınlar bunu almak için utanır ve her defasında zahmet çekilir. Bir geçici bir ilişki yaşıyorsa bir daha ki kadının cinselliğinin büyük yada rahat olması tercih sebebi olur ancak lafa gelince bütün erkekler en darı sıkı olanını konuşur.  Dar istemenin altında ataerkillik yatar. Ataerkillikte cinsellik kadına biraz acı çektirme erkekliğini sertliğini göstermektir. Japon ve çin erotik filmlerinde kadınlar acı çeker gibi bağırır. Aslında acı çekme yoktur erkeğin ataerkilliğini tatmin ederler.  Gerçek ilişkişde zahmetsiz geniş olan makbuldür yoksa erotik filmlerdeki kadınlar film çekemez acı çekerlerdi.

Eşiyle bir gecede üstüste 2 defa ilişkiye girmek günah mıdır ?   Dinimiz mantık dinidir. Eşinizle yaptığınız cinsel ilişki helelinizdir sizin sayısı farketmez. Özelinizdir.  Eşinizle aranızdaki ilişki özeldir. Fetva hattından da benzer yanıtı alırsınız.

Evli kadınların mastürbasyon yapması kötü mü ? : Hayır evli erkekler de kadınlar da mastürbasyon yapmakta özgürdür,mastürbasyon kişisel insanın iç benliğinde olan tatmindir. Mesela eşinizle birlikte oldunuz ama tadını alamadınız. Başarısız olundu. Ama eşiniz rahatladı bu sık görülen bir olaydır.Kendi tatmininzi yapabilirsiniz bunun sakıncası yok. Mesela eşiniz uzak yolda çalışıyor eve günlerce gelmiyor. İçinizdeki enerjiyi boşaltmanızda sakınca yoktur. En azından aldatmaya teşebbüs etmemiş olursunuz. Eşiniz hasta olabilir rahatsız da olabilir,keyfi olmaz siz isteyince bu da normaldir. Mastürbasyon kendini avutmadır. Hayatın her dönemince cinsel enerji varolduğu sürece sönümlenmek ,tekrar dolmak ister. Aldatan insanlar doymayanlardır doymamışlardır genellikle yoksa neden değişiklik arasın. Kişinin kendi seçimidir.

Evli erkekler mastübasyon yapar mı ? Evet elbette ki yapabilirler. Kişinin bünyesine kalmış, Eğer tatmin olmadılarsa bundan daha doğal birşey yoktur. Kadının canı her zaman istemez ,onun keyfi her zaman iyi olmayabilir eşiniz hasta olabilir. Cinsellik sönümlenmek ister. çogu erkek evlenince yapmadığını söyler , mastürbasyon cinsel ilişkiden daha kolay ve çabuk sönümlenmeyi sağlar. daha az efor sarfedersiniz. Erkek bünyesi kadına göre daha sabırsızdır bu yüzden mastürbasyon kadınlara göre daha sık yapılır. Mastürbasyon yaparken eşi tarafından yakalanan erkek utanma duyusu hisseder. Kadın ise kendini yetersizmiyim diye düşünür ki bunlar sık yaşanan olaylardır. Genellikle eşten gizli yapma eğilimindedir.

F

Fazla mastürbasyon kızlık zarını bozar mı ? Hayır. böyle birşey mümkün degil . kalın birşey oraya sokmadığınız takdirde klitorisinizle yaptığınız mastürbasyonun kızlık zarınıza zarar vermesi mümkün değildir.

Fitil bakire kız kullanabilir mi ?:  Hayır zaten doktor kızın bakire olacağını bilerek ilaç veya dışarıdan belki merhem verebilir en fazla. Merhem verse bile sürme şeklini anlatır zarar vermeden nasıl kullanılacağı hakkında. Bekaret havadaki zurna sesiyle bozulacak kadar ince ve hassas değildir birçok sağlık problemini fitilsiz de çözebilir doktorlar. Fitil sadece evli veya bakire olmayan kadınlarda  en hızlı etkili kolay kullanılan yoldur. Bakire kıza verilmez genellikle.

G

Genital bölgeyi jiletle temizlenince kızlık zarı bozulurmu ?  Hayır.

Göğüs ucu neden çıkmaz ? Bazı kızlarda  ailenin genetik yapısından dolayı meme başı içinedir, bazısı ise teki biraz vardır diğeri içine şeklindedir. Özellikle meme gelişimini tamamlamamış kızlarda daha fazla olur. Kendi göğüslerinden memnun olan kadın oldukça azdır dünyada. Meme başı görünmeyen kızlar bebek sahibi olupta emzirme korkusu yaşarlar. Hatta partnerlerine meme şeklinden hoşlanmayacağı korkusu dahi vardır. Ama bu korku yersiz. Meme başı olmayan kadınlar pompa ile emzirebilir. Eğer genç kız ise zamanla uçlar belirginleşebilir. Bazılarında ise emzirme döneminde  daha iyi duruma gelebilir. Bu bir sorun değil bazılar ise meme uçları dışarıda kalsın diye piercing yaptırarak zoraki ucu dışarı çıkarma eğilimindedir. Özellikle beyaz ten ve iri yapılı  Kısa boylu kızlarda bu böyledir. Ama herhangi bir anormallik şüphe duyarsanız mutlaka hekime bir göstermekte fayda vardır.

Günlük ped üzerinden sperm geçer mi ? Hayır ancak içine sperm damlatarak giyerseniz olur tabii ki. Ama bariyer olarak düşünürseniz günlük ped ve iç çamaşırı spermi geçirmez ,o kadar mesafe var ayada ayrıca naylon bölüm var sızdırmasın diye.

H

Hamile bırakmak için kaç kez boşalmak gerekir ? Çok seks yapmakla çocuk olmaz. Aynı tavlada söylenen gibi çok kırmakla oyun kazanılmaz. Ancak zamanında cinsel ilişkiye 1 defa girmeniz yeterlidir. Bazı evliliklerde 10 yıl bile geçse zamanını tutturamaz cinsel ilişkiye girilince. Ama sadece 1 kez cinsel ilişkiye giripte hamile kalan kız az değildir. Kısaca kadının yumurtlama zamanını bilmek önemlidir.Çok seks yapmak sadece kişisel tatmindir.

Her kadının cinsel organı aynımıdır ? Aslında elbette ki farklıdır ama şekil olarak birbirine benzer. kimisnin cinsel dudakları büyüklük küçüklük gösterse de şekil olarak aynıdır. dikdörtgen veya 3gen kare şeklinde bir yapısı yoktur. Kendine özgü yapsı vardır ırkına cinsine bağlı olarak ailenin kadın neslinde ufak değişiklikler gösterebilir.

I

Ikınmada kızlık zarı bozulur mu ?  Hayır.

İ

İdrar yaparken böcek düşer mi ?  Bu soruyu hiç garipsemedim aslında kız çocuklarını cinsel organı ile oynamaması veya günah kavramını daha bebekken vermek için. Kukuna böcek kaçar, orana böcek girer bak haa … şeklinde korkular vererek insanın kendi vücudundan bir parçanın sanki hiç yokmuş gibi soğutulması için üretilmiştir. Çişinizi yaparken böcek düşmez vede böyle böcek asla olmadı sizi yıllarca cinsel organınızdan soğutmak için korkutmak için yapılan bir yalandı bu. Böyle birşey yok .

İhtiyaç halinde kendi organına bakmak ayıp mıdır  ? Bu sizin en doğal hakkınızdır .dokunmak incelemek kendinizi tanımaktır.İnsan kendi parçasından neden korksun ki elbette ki ayna yardımıyla kendinizi inceleyin ki birgün hastalanırsanız daha erken farkedersizi anormallikleri

İlişkiye girdiğinde döl akar mı ? Erkekseniz bu soru normal ama 13-22 yaşınızı geçince öğreneceksiniz. Döl kendi kendine akmaz. İlişkiye girince bir heyecanlanma olur, olunca akar. Ama bunu zamanı gelince anlayacaksın bu kadarını bilmen kafidir.  Soruyu soran kız isen sende yaşça küçüksün demektir. Kızlarda döl akması diye bişey olmaz sadece ıslanma olur ama bunu biraz daha büyüynce öğrenirsiniz. Bu kadarı öğrenmeniz için yeterlidir.

İliklere kadarboşalmak nedir ? Erkek terimidir. Erkekler sperm-meni ile dolu olduklarında uzun süre boşalmadıkları zaman aşırı taşkın sinirli doluluk hissi ile hareket ederler. Vücut içindeki fazlalığı atmak için bahaneler arar. Boşalmayı yaptıkları zaman korkunç bir şekilde vücudun her tarafına bu mesaj iletilir. İşin doğru bölümü de vardır. Spermler yumurtalıktan önce kemiklerde bulunan ilik sisteminde üretim için yardımcıdır spermlerde erkeklerin DNA ları bulunur. Kızlarda iliklere kadar boşalma terimi kullanılmaz.

İnsan menisi erkeğin neresinde oluşur ?  Tabii ki cinsel organının tam altında bulunan yumurta torbasının içinde, Biz buna halk dilinde taşşak deriz,yada daşşak denir kimi yörelerde. Tıp dilinde testis tir adı.Bir bebek doğar doğmaz onun Testislerini inip inmediğine bakılır. Genellikle doğumdan hemen sonra torbalarına düşmesi gerekir. Eğer düşmezsse ileride kısırlık sorunu oluşabilir. 2 adet küçük misket gibi yapısı vardır.  Beynin hipofiz bezleri ile çalışırlar.  Devamlı üretim halindedir. halkarasında Gücünü kemiklerden aldığı söylenir erkeklerin ilik kemiklerinden. Ama haklılık payı kısmen vardır. Tam boşalmış bir erkek sarsıntıyı bütün vücudunda hisseder. İyi bir orgazmı İliklerime kadar boşaldım der erkek.  Kemikler içinde vücudun dna ları saklanır ve kan üretimi yapılır bu yüzden Erkeklerin spermleri kısmen ilikleri ile alakalıdır tabii bu benim varsayımım. Tıp okursanız yada ansiklopedi daha doğru bilgiler alırsınız.

K

Kadın cinsel organı nasıl kokar ? : Eğer bir erkekle uzun süre birleşmemişse, adet kanaması yoksa. Beyaz sıvı salgılar cinsel organı. Peynir ile süt kesiği arasında bir kokuya sahiptir. Bu kadından kadına ve dönemine yaşına göre az değişiklik gösterir  genellikle süt kesiği peynir ekşimik kokusu arası bir kokudur. Bunun sebebi kadınlık organında koruyucu madde olarak lakta ile mikroplara karşı savaşmasıdır. Mesela kadınların aşırı şekilde içini temizlemesi önerilmez çünkü bu lakta vajinanın yapısında koruyucu görev alır.  Erkeklerin en çok hissetmeyi arzu ettikleri kokudur bu. Merak ederler.

Kadınların memesi kalkar mı ?  Evet kalkar, uçları sertleşir . üşüdüğü zaman ,denizde vücuduna su tutulduğunda, birde cinsel olarak uyarılıdğında kalkar. Üşüdüğü zaman meme uçları kalkınca kızlar rahatsız olur. birilerinin baktıgını ,gözetlendiği hissine kapılır. kendini denetler. Sütyenler memelerin kaltıgını göstermezler.  Mayoların iç bölümü plastik veya sert kumaştan astar ile yapılır denize giren kadınların meme uçları sertleşir denizden çıktıktan sonra. Belli olmasın diye bu astar mayonun göğüs bölümünde durur. Mayolarda astar olmasaydı meme uçlarının kalkık olduğu görülür kadınlar bundan epey rahatsız olurdu. Bu yüzden mayolar sütyenler özel üretilir. Sütyen ayrıca dış uyarılara karşı memeleri korur.

Kadınlar boşalınca meni dışına akar mı ?  Kadın vücudu meni üretmez. Kadının erkek gibi meni fışkırması olmaz.  Ama akıntıları ve cinsel ilişkiyi kolaylaştırıcı ıslaklığı vardır. Cinsel olarak kadınlar heyecanlanınca ıslanma olur ama bu meni degildir cıvık bir sıvıdır meni kadar koyu kıvamlı degildir..

Kadınla erkek ilişkisinden sonra kadın adete girerse ne olur ? Hiçbirşey olmaz sevişmiş olurlar, kadın hamile olmaz.Adet olacağını bilmediği için de günahı olmaz. Ortada dinsel veya fiziksel bir sorun yoktur.Adet geldiği için de bu ilişkinin hamile kalma şansı yoktur.Yumurtlama dönemi değil bozulmuş-yozlaşmış yumurtayı dışarı atma dönemindedir kadın.

kadınlar orgazm olurken acı duyar mı ? Hayır acı duymaz , ama çoşku ve sevinç rahatlama mutluluk hissi duyabilirler. Boşalmış kadın rahattır.Yoksa acı çekilseydi kimse çiftleşmezdi.Mastürbasyon yapmazdı.Kadınların çıkardıkları sesler acı değil erkekleri heyecanlandırmak için ve kendileri de bir tempoya girdiklerindendir. Acı değildir.

Kızlık bozulmasından sonra hemen kalkılabilir mi ? : Elbette kalkılabilir,bekaretin yitirilmesi doğru kişi ile  normal bir olaydır.Kadın cinselliği bunun için uygundur. Bu sünnet gibi bir operasyon değildir. Kızların gözünde epey büyütülmüş bir olay olduğundan büyük acı duyulacağı sanılır oysa hafif çimdik acısından daha az acı duylur. Acıdan ziyade korku daha büyüktür. Sırf gözünde büyüttüğü bekret korkusu yüzünden evlenmeyen az sayıda kadınlar vardır dünyada.

Kızlık zarı bozulunca boş gibi mi hissedilir ? Kadınların çoğunda başka rakiplerini sevgilileriyle görünce boşluk hissi vardır. Cinsel ilişkiye giren kadınlarda yapmadıkları zaman boşluk hissi oluşması doğaldır. Erkekler de benzer tam tersi sürtme penisini dokundurma hissi duyarlar.

Kızlık zarı yeni bozulan birinin cinsel ilişki sırasında sürekli kan gelmesi normal mi ? Evet normal  zamanla alışacaktır, ayrıca yeni evlilerde sadece bu degil ağrılı idrar yapma sorunu da vardır  zamanla bunlar aşılır.Düzelir merak etmeyin

Kızın adet kanaması geldiginde içinde sperm varsa temizlenir mi ?  Dişilik organı hiçbir pisliği içinde barındırmaz, daima tazelenir. içindeki spermler de dahil yabancı olan her maddeyi  daima dışarı atma eğilimindedir. Adet kanamasında vajina silbaştan temizlenir .

Kız sevgilisine bakire olup olmadığını söyler mi ? Söyleyebilir, bu tamamen kendi bileceği bir iş. Kız dediğiniz zaman çeşit kişikler karışımı demektir ve her kızı aynı kefede tutmak yanlıştır.

Klitorisim nedir ?  Klitoris kızların cinsel organındaki  en hassas yerdir orası aşırı hassas ve gıdıklanma hissi verir. İdrar-çiş  yapma yerinin en üstünde bulunur. Kıvrımın dış deri ile üstten başladıgı yerin altındadır. Üstü kaplıdır ve kendini gizler. Daha fazla açıklayıcı bilgi bulamazssınız sanırım. O kadar çok sorulmuş ki bu soru. Eski türkçede bızır ama artık bızır kelimesini hemen hemen yeni nesil kızlar kullanmadığı için klitoris olarak tanımlanıyor. Kadın cinselligi tek bir delikten-açıklıktan ibaret degildir.Klitorisim diyen bir kız muhtemelen kendine ait en hassas yerini anlatmaya çalışmıştır. Heyecnlandıgı zaman sertleşen kabaran dişilik organını ifade eder. Ergen kızlar bu tür yazıları okuduklarında kendilerini tanımak istiyorlar. En azından aşırıya gitmeden açıklama geregi duydum.

Klitoris kalkar mı ? Evet ,ama hiçbir kadın klitorisim kalktı şey yapmam lazım diyemez. Kalkma fiili erkeklere ait gibidir kadın kendini hep pasif gösterir. Çünkü kadınlıktan çıkacağından korkar. Kadın vücudundaki en erkeksi organ klitoristir.

Mastürbasyon yaptıktan sonra adet olunmaz mı ?   Mastürbasyonla adet arasında bağlantı yoktur. Adet her ay yetişkin olgun bir kızın geçirdiği süreçtir. Mastürbasyon ise her zaman yapabilir yada yapmayabilir onun cinsel isteğine kalmış birşeydir. Adet kanamasının cinsel ilişkiyle  de bir alakası yoktur.  Adet mastürbasyon yapsanz da yapmasanız da gelir.

Mastürbasyon yaptıktan sonra aybaşı olur mu ? Yukarda anlattım aybaşı ayrı şeydir mastürbasyonla alakası yoktur. Adet kanamanız  gelecekse zaten gününde gelir bir zararı yada faydası yoktur mastürbasyon yapmanızın, hızlandırıp geciktirmez regl olmanızı. Mastürbasyon kişisel ihtiyaçtır. regl ise doğal döngünüz.

Meme kanseri bir kadınla ilişkiye girersem ne olur ? Hiçbirşey olmaz. Kanser kadının problemidir. cinsellikle bulaşmaz. Aids gibi değildir. zührevi bir hastalık değildir. Kanser herkeste görülen aileden geçen bir hastalıktır genellikle. Gen ve dna yapısında yazılıdır.  Size zararı olmaz kadının.

Meme uçları kızlıkla alakası ? Alakası yoktur. o pembe iken normale dönmesi kızın gençliğe ulaşmasından kaynaklı.Bekaretle alakalı değil. Onu asla anlayamazssınız. Halk arasında uydurulmuş hurafedir bu. 5o yaşında bakire kızlar da var onların memeleri pembe pembe olması gerekirdi ergen kızlar gibi. İşi karıştırıp saçmalıyorlar. Mühürlü Takometre bağlamak lazım doğar doğmaz en garantisi bu. İnsanlar insanlarla uğraşmaktan bıkmaz. Bekaret insanın içindedir dışında değil.

Mezi hamile bırakır mı ?  Elbette ki bırakır mezi, dediğimiz şey penisin daha sık hafif heyecanlanmalarda oluşturduğu basit akıntıdır ancak bu sıvılar prostattan geldiği için içnde spermler vardır. Meninin farkı daha yoğun ve kıvamlı olmasıdır. En küçük sperm kitlesi bir kadını hamile bırakabilir ancak erkek vücudundan sıcağı sıcağına kadın vücuduna zerkedilmesi gerekir . Mezi yada meni  spermler vücut dışına çıkınca eğer baika bir kadın vücuduna girmezsse hızla ölürler

Ö

Öpüşme ile bir kızın orgazm olması hamilelik beliritisi midir ? Hamilelik korkusu o kadar kuvvetli ki insan kendi cinselliğini bile tanımadan hamile kalmaktan korkar. Orgazm olmakla hamilelik arasında bağ yoktur. İstediğiniz kadar öpüşün hamile kalmazssınız ama 30 gün üsütüste cinsel ilişkiye girerseniz hamile kalma şansınız vardır , kadın 30 günde ancak 1-2 gün hmile kalabilir. Hamile kalmak çok kolay birşey değil ama zor da değildir.

Öpüştükten sonra dudak morarması ne kadar sürer?  Öpüşürken dudakların morardığını ilk defa duyuyorum. Muhtemelen sevgiliniz vakum yapmayı seviyor yada bilmediğimiz bir stilde öpüşüyor.  Öpüşmekten korkmayın böyle birşey olmaz.Belli lki hayatınızda hiç öpüşmemişsiniz ,yan etkisi morarma değildir

O

Orgazm kızlık zarını bozar mı ? Hayır  , orgazm olmanın kızlık zarıyla alakası yoktur, orgazm bir  insanın cinsel anlamda en en büyük gerilimi yaşadığı deşarj olduğu  1-2 saniyelik kıymetli bir andır. Vücut daha sonra rahtlar.Adet gelen yerin(delik-açıklık)  içine kalın birşey parmak sokmadıgınız takdirde sadece  klitorisinizi okşayarak  yapacağınız mastürbayon kızlık zarına zarar vermez ,orgazm da zarar vermez. mastürbasyonun maksadı zarten tatmin olmaktır . Orgazm olmak ve rahatlamk için yapılır. Eğer kızlık zarı hasar görseydi çok kız bugün evlenemezdi. Mastürbasyon cinsel bir  avuntudur bekaretinize zararı olmaz.

S

Sulanmada kızlık zarı bozulur mu ?  Hayır. böyle birşey mümkün değildir. Kendi vücudunuzdan korkmayın.

Sık matürbasyon vücudu güçsüz bırakır mı ? Hayır hala kilise papazların bir zamanlar yasakladığı mastürbasyon bahanelerinin biridir bu. Asıl mastürbasyon yapmayıp  sinirli olduğunuz ve kavga ettiginiz günleri bir hesaplayın. İhtiyaç duyuyorsanız yapın.Mastürbasyon yapmışsanız çevreye zarar vermezssiniz ama yapmadıysanız sinirli veya hassas olursunuz. Boşalmış insan zararsızdır sapıkların çogunun boşalma sorunu vardır.Bu yüzden ilaçla cinselligi köreltme yolları hadım edilme olayına gidilir.  Çok insan karısıyla yatıp işinde gayet başarılıdır. Mastürbasyonda insan  daha az enerji harcar.

P

Parmak ucu ile vajinaya dokununca kızlık zarı bozulur mu ? Hayır içine sokmadıgınız takdirde o bölgeyi dokunup elleyebilirsiniz. Parmağınızı içine sokmayın bir zorlama yapmadıgınız sürece kızlık zarınız bozulmaz. Aklınızı mantıgınızı kullanın kızlık zarı zorlamayla bozulur. kendinize dokunmakla bişey olmaz ,yinede kendinize karşı hassas ve temiz olmalısınız.

perine delikmidir ? : Hayır perine cinsel organların boşluk dışında kalan bölgedir. Anüsle(makat)  cinsel organ arasında kalan boş bölge, mesela vajina ile anüs arasında kalan bölge deridir, erkekte ise cinsel organın altı anüse kadar perine sayılır. Erkeklerin perinesi kadınlara göre daha fazladır. Perine iç ve dış olarak 2 ye ayrılır ama bu tıbbi bir konu. Perine ile ilgili sorunlar daha çok  doğum esnasında kadınlara yapılan kesik bu bölgeye genişleme oluşturularak dikilir. Kadın cinselliği daha yayvan olduğu için perine boşluğu daha azdır.

Ped varken kızlık zarı bozulur mu ? : böyle birşey imkansız ,ed cinsel organın içine sokulmaz. sadece dışında kalır. Ha iç çamaşırına degmiş ha pede aynı şey. Kızların cnsel organı cam gibi kırılan bozulan bir yapıda değildir.

Peniste sperm hangi delikten gelir ? Soruyu soran bir kız olmalısın, erkeklerde penis ucunda sadece 1 delik -açıklık vardır. Bu tek delikten hem sperm çıkar hemde idrar(çiş) yapar. Erkeklerin yapısı kız gibi değil ,erkekler de kızları kendileri gibi sanırlar.Bu herkesin doğal yanılgısıdır.

R

Rahim deliğinin önünde beyaz bir şey var ?  Rahim deliğini  spekulum denen alet yardımı olmadan kolay kolay göremezssiniz orası çok içtedir.yani deliğin içinde başka delik var . Bahsettiğiniz vajina girşidir. burda beyaz renkli yada ince yapışkan sıvının bulunması normaldir. Bu sıvı vajinayı dış etkenlerden mikroplara karşı korur. Laktin denen peynirimsi süt kesiği kokusundadır. Faydalı bakteriler vajina içine mikrop ve tozların girmesini önleyerek. dışa girişe atar. Kızlar bu yüzden sadece adet günleri değil bazen günlük ped kullanırlar. Muhtemelen erkeksiniz. yada bunu yeni farkeden ergen kızssınız.

Regl öncesi göğüslerim şişiyor ? : Bu gayet normal bir durum  hormonal değişklik geçiriyorsunuz vücudunuz su topluyor. Her kadında bu böyledir. Adet olacağınızı 1 hafta önceden hissediyorsunuz.  Bu anormallik değil akine normal sağlıklı olduğunuzu gösterir.

T

Tanga kadını zevke getirir mi ?  Tanga giymek,tanga külot giyme kadının kendi vücudunu çekici hale getirme biraz da kadınlararası modayla alakalıdır. Kadınlar kendi aralarında birbirlerini gaza getirmeyi severler. Bu bazen cesur giyinmekle bazende muhafazakar görünmekle mümkündür. Bir elbise parçasından zevke gelmesi orgazm olması mümkün değildir.  İç çamaşırı sadece bir katalizördür ,Tanga görüntüye hitap eden bir iç çamaşırıdır. Ha normal iç çamaşırı giymiş ha tanga giymiş aynıdr. Kadın aynada kendini seksi görmekten hoşlanır. Güveni bu etkileme gücü ile oluşur. Giyimiyle önce kendini kandırır,sonra hemcinslerini, sonra erkekleri.

Ters ilişki belli olurmu ? ters ilişki kız yada erkek olsanız belli olmaz, kimisi paytak paytak yürüyünce yürüyüşüne takar kimisi eline yüzüne bakarak atar. Böyle bir ilişkiyi sadece kendisi ve partneri bilir . Ancak çok ileri düzeyde yapıloırsa mikrop kapmaları, hemoroid ve yırtıklara sebep olur , Mkat,normal birleşme yeri değildir. Dinen de böyle bir ilişki  tasvip edilmez.

V

Vücudunda tüylenme olanın çocuğu olur mu ?  Erkekler için sorun değil , ama kızlarda aşırı tüylenme kıllanma erkeklik hormonun yüksek olması ve  östrojenin az olması dolayısıyla adet görmesini engelleyebilir .Bu erken yaşta olursa tedavi edilmezsse kızlarda erkekleşme belirtileri gösterir. Halbuki basit hormon haplarıyla çoğu kız normal kadın gibi gelişebilir, problemsiz evlilikler yapabilir. Tandığım birkaç kız bu şekilde hormon takviyesi ile  sorunsuz evlilik yapmıştır. Adet düzenleri normale dönmüştür.Eğer hormon eksikse düzensiz adetler görülür.mesela 2ayda-3 ayda bir zamansız.Aşırı kıllanma olup olmadığına ,hormon eksikliği olup olmadığına bakmak gerekir. Kıllanma eğer ailede varsa sorun oluşturmuyorsa çocuk sahibi zaten olursunuz.  Erkeklerdeki kıllanma çocuk sahibi olmamaya yada olmaya engel oluşturmaz. Ben hekim değilim sadece tecrübelerimden yazdım bunları. BU yazdığım site tıbbi değil tecrübe üstüne yazılmıştır. Doğrusunu hekimler bulur.

vajinada sidik deliği ile diğer delik bir olur mu ? Hayır imkansız,düşündüğünüzün olması için  anormal olması gerekir. erkeklerde idrar ve üreme boşaltım yeri penis uucundaki deliktir , tektir. Kızlarda ise 2 tane delik bulunur  eğer böyledeğilse organ anormalliği sözkonusudur. Erkeklerin büyük bölümü kızlar aynı kendileri gibi olduğunu düşünür. Kızlar ise aynayla bakınca ancak algılayabilir farkı.  O bölge birbirine çok yakındır.

Vajinanın sulanması erkeği etkiler mi ? Evet merak vardır. ,Görüntü olarak  erkek hep o merak ettiği vajinayı doğal görmek ister,kadın ise kendini hazırlayarak gösterir genelde. Erkekler ise oldugu gibi her an. ıslak oldugu an da erkekler için tahrik edici olabilirken. Ahlaki değerleri yüksek yetişenler ise iğrenç bulabilir.

Y

Yastıkla mastürbasyon kızlık zarını ve şeklini bozar mı ? Hayır.

porno

hülya avşar seks porno komik porno komik porno resimleri komik pornolar komik porno resimler komik porn komik porno indir En komik pornoları indir poruo izle komık am resımlerı komik sikiş ped porno porooındır yengemin pedli kilotu bakire vajina Dollenen kız am resimlerı en sacma pornolar enterasan sikis izle Kanlı tanga resim kızların ay kanama resimleri sex resimleri kızlık zarı yırtılmamış gerçek am resimleri porno komik porn gif komik porno izle komik sikis resimleri komis sikiş gifleri porno indir komik travestisikisleriindir adet bitince sikis adetliyken mastürbasyon yapmak günahmı adetteyken hamile porno izle am sike ihtiyaç duyarmi Am sikisirken niye kokar Amcık şekil ve sarkık uzun dudaklı olanlar sex mobil amcık sulanırsa cok zevk alırmı asyalı hamile resim porno aybaşı bezi porno bebek bezi porno beyaz peynir sex gifleri beyaz peynirsex pornosu izle bozulmamış am gif Çinsel porno video indir ciplak porno sunnet cok enteresan sikis resimleri Cok eskilerin porno resimleri en cok bakılan gen kız amcukları hd en iyi porno erkek mastürbasyon yaparken resimleri en komik porno en komik sikis indir mobil enterasan amcik res enteresan bir sikis ya enteresan porno fotoğrafları Enteresan porno fotolar enteresan sikiş resimleri entresan komik porno mobil entresan sikiş resimleri fotolar komik poruo gif resim porno cok komik gulunc porn iç dudakları sarkık vajen şikişi izlesene iki erkeyin aynianda birkadinla sikiş videolar indir insan vajina gifleri japon erotik resim hd karılarını siktirenlere YAPİLAN YORUMLAR kiz dokunma fotografi masturbasyon kızlık zarı yırtıldıktan sonra vajina görüntüsü klotoris delikmidir komic porno resimleri komik amcik porno komik amcık porno resimleri komik cinsel porno resimler komik cinsel video komik erkek erotikleri komik gifli porno komik porn gifler komik porna komik porno sex iz komik pornolar indir ücretsiz komik pornoları erkek komik sekis porno Komik sikiş videoları indir komik vajinalar porno mastürmasyon nasıl yapılır erkek mobil komik porno mobil porno indir hamile kaldım Tüm gün boyunca bir şey var mı diye konuştu mobil porno indir hamile olan var mı diye konuştu ped sikiş ponpa ile büyütülmüş penis resmi Porna cinselli porna komik indir porno adet kanamalı porno Aybaşı kanama ücretsiz porno erkekleri porno hamile bırakırmı porno ile ilgili komik resimler porno komik porno komik gifler porno komik HD kadın porno komik resim porno komik resimle Porno komik şeyler Porno komik şeyler gif resim porno resimler komik porno resimler sorulu pornoındırhamıle pornokomik hîkay poroo indir kızın amından döl getittirme poruo komik regl porno sikis izle sex porno komik sögüt dudagi amcık sorua sikiş ücretsiz kanser amcık porno xxx kızlık zarı indir xxxn komik pornolar yastikla matrubasyon nasıl yapılır yeni nesilkizlar sikiş yeni x x am resimleri yurta komik porna v.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir