Kocam Başka Kadını Sikerken İzliyorum

MERHABA ADIM FATMA AZGIN Bİ DURUMDAYIM GİZLİCE SEX YAPMAYI KABUL EDERSEN ARARSIN BULUŞURUZ!
NUMARAM: 0035 351 57 32

Banu, 38, Evli, Ankara”

Merhaba, adım banu, ev hanımıyım. 36 yaşında, 14 yıllık evli, bir erkek çocuk annesi, çekici bir kadınım.

Evliliğimin daha ikinci yılından beri eşimi aldatıyorum. Ama bu aslında bana göre artık aldatma değil, bir ihtiyaç. Çünkü farklı seks türlerini yaşamayı çok seviyorum ve ne olursa olsun bundan vazgeçemem ve bunu gayet net olarak biliyorum. Geçen yıllar boyunca her türlü seksi yaşadığım. Kalabalık seks partilerinde bulundum, hemcinslerimle sevişmeye bile alıştım ve sevdim. Birçok kere üç, birkaç kere de dört erkeği tek başıma mutlu ettim. Hele kaç kere iki erkekle birden sikiştiğimin sayısını bile hatırlamıyorum. Kendime göre oldukça tecrübeliyim ancak aklımda her zaman eşimi başka bir kadını sikerken onları izlemek vardı. Normalde fiziksel olarak şahsen her zaman iki erkekle birlikte sikişmeye bayılırım ama eşimi düşündükçe, onun benden başka bir kadını siktiğini düşündükçe zihinsel olarak çılgınca bir zevk alıyordum adeta kendimden geçiyordum. Bunlardan benim eşime olan duygusal bağımı sorgulayabilirsiniz ancak yanılırsınız. Onu ölesiye seviyorum, hayatımın tek erkeği, hayatımın tek adamıdır. Acı tatlı çok şey yaşadık ve asla birbirimizi yarı yolda bırakmadık. Birbirimize olan aşkımız ile ilgili sorguya bile yer yok. Ama benim bahsettiğim şey cinsel zevk, sadece yalın, en çıplak haliyle zevk o kadar. Bu bana göre asla bizim aramıza giremez sorun olamaz.

Eşim aslında yakışıklı ve çok düzgün bir erkek ancak o zamana kadar başka bir kadınla birlikte olup olmadığını hiç bilmiyorum. Ya hiç yapmadı ya da çok iyi gizledi artık bilemiyorum. Ancak güzel kadınlara seksi kadınlara çaktırmamaya çalışarak göz ucuyla baktığını gayet iyi biliyorum. Aslında yıllardır en büyük hayalim eşimin, kız kardeşimi sikmesini yanlarında oturup izlemek ama bunu ayarlamam neredeyse imkansız gibi bişey o yüzden yıllar boyunca bu bende sadece fantazi olarak kaldı ve bunu milyon kere hayal etmişimdir belki. Birkaç kere ağızlarını yokladım, çaktırmadan birbirlerine yakınlaştırmaya çalıştım ama beceremedim. Bilmiyorum belki de birbirlerine ilgisizdirler ya da benden çekindikleri için uzak duruyorlardır hiç bilemiyorum. Benim bu konuda aslında ne kadar açık olduğumu elbette bilmiyorlar. Oysa ki eşim benim partilerde kadınlı erkekli 7-8 kişiyle birden sikiştiğimi ya da 3 erkeğin aynı anda her tüm deliklerime girdiklerini bilse herhalde kalpten gider bitanem. Ben aynı zevki ona da yaşatmak istiyorum ama bir türlü yolunu bulamadığım için bu fantazimden vazgeçtim. Aslında vazgeçmedim ancak formatını biraz değiştirdim. Eşime kız kardeşim yerine yakın arkadaşımı ikram ettim.

Aysun hem en yakın arkadaşım, hem partilere beraber katıldığım sırdaşım hem de en sevdiğim dostum, kardeşim kadar sevdiğim insandır. Boşandığı eşi de partilere bizimle birlikte katılır ve ben onun eski eşiyle belki yüzlerce kere sikişmişimdir ancak o bana onun da bunu istediğini hiç söylememesine rağmen benim bunu tahmin edebilmem için illa kadın olmama bile gerek yoktu. Kocamla sikişmek istermisin dediğimde anında gözleri parlamıştı. Tamam sakin ol ben ayarlıycam bu hafta sonu yapalım sen de müsait isen dedim ve mutabık olduk.

Cumartesi öğleye doğru eşimi arayarak akşam aysunun bizde kalacağını mangal yapıp bikaç tek rakı içeceğimizi söyledim o da tamam aşkım nasıl isterseniz diye karşılık verdi. Kapattıktan sonra aysunu aradım o da eve geldi. Akşama doğru hepimiz evde mangal hazırlığındaydık. Mangalımızı rakımızı bir güzel götürdük, sohbet de harikaydı. Aysunla ben sürekli belden aşağı espriler yaptık ama eşim ne kadar gülerse gülsün eğlenirse eğlensin bizim seksi esprilerimize katılmaya utanıyordu hep. Sonunda artık aklına zorla sokmak için daha net bişey yapmalıydım. Bir fırsatın gelmesini bekledim ve fırsat geldiği anda kaçırmadan hemen hamlemi yaptım. Aysuncum sanırım eski kocan senin üstüne fazla çıkmamış dedim. Aysun da yanıt olarak ben her gün isterim ama o haftada bir anca diye cevap verince işte dedim bu iş tamamdır, bu mesajı bile almamış olamazdı eşim.

Saat çok geç olmadan yatma düzenine geçmeye başladık. Hepimiz fazlaca içmiştik ama özellikle ben ayakta duramayacak kadar içmiş taklidi yapıyordum. Gözlerimi bile açamıyor gibi öyle güzel rol yapıyordum ki aynaya falan baksam kendim bile inanırdım o derece. Sallanarak sağa sola yaslanarak dolabıma gibip en seksi geceliğimi aysuna verip bunu giy bebeğim diyerek eşime döndüm ve ona da aşkım ben bayıldım bayılıyorum hemen yatağa atmam lazım kendimi herkes başının çaresine baksın dedim ve gidip direk yatağa attım kendimi. Aysuna verdiğim aslında gecelik değil kısacık ve neredeyse cam kadar şeffaf bir fantazi üründü. Eşim onu giydiğim her gece beni sikmiştir. Aysuna da çok yakıştı. Karşımda durduğunda südyeni zaten çıkardığı için şeffaf geceliğin içinde göğüsleri çok net şekilde görünüyordu. Alttan da o kadar kısaydı ki göbekten aşağı sadece birkaç santim kapatıyordu yani saçını toplamak için bile kolunu kaldırsa amı anında tamamen açığa çıkıyordu. Ben sızıp uyumuş gibi davranırken aysun da üstüne o gecelikle masayı topluyor eşimin şaşkın bakışları eşliğinde ordan oraya hareket ediyor her yerini gösteriyordu. Eşim gelip yatak odasına şöyle bir bakıp sızdığımdan emin olduktan sonra kapıyı yavaşça kapatarak geri içeri gitti. Tamam dedim kesin sikecek. Bunu düşündüğüm an bile amım sırılsıklam ıslanmaya başladı.

Bir süre kımıldamadan olduğum yerde sadece yatarak bekledim. Sikişmeye başladıklarını anlamak için içeriden bazı seslerin gelmesini bekliyordum ama nedense hiç ses duyamıyordum hala. Bir süre böyle geçti ki baktım biraz daha kımıldamaz isem bu sefer gerçekten uyuyacağım o yüzden hemen kalktım yerimden. Sessizce kapıyı açıp başımı da yavaşça uzatıp sağa sola baktım, kimse yoktu ve evin içinde hiç ses de yoktu sanki. İçeriden sadece televizyonun kısık sesi hayal meyal duyuluyordu. Parmaklarımın ucuna basa basa oturma odasına doğru ilerledim. Oturma odasına yaklaştıkça hışırtıya kımıltılara benzer sesler yavaş yavaş kulağıma gelmeye başlamış ve ben acaba gerçekten yapıyorlarmı düşünceleri ile yaklaştıkça başım dönmeye başlamıştı.

Odanın kapısı tam kapalı değildi, sanırım benim kalkıp kalkmadığımı duyabilmek için kapıyı tam kapamamışlardı. Aralık kısımdan baktığım anda manzara karşısında heyecandan dizlerimin bağı çözüldü. Eşim aysunu üçlü koltuğun köşesine oturtmuş ve bacaklarını tam havaya dikip omuzlarına almış, kendisi de yavaş yavaş gidip geliyordu. O nasıl heyecan verici bir manzaraydı anlatamam aldığım hazzı. Aralıktan bir yandan onları izliyor bir yandan da göğüslerimi amımı okşuyordum. Aysun eşimi kalçalarından tutup kendine doğru çektikçe ben artık dayanamıyor mutlaka onlara katılmak istiyordum. Kısacık sürede düşünüp durdum acaba girsem bu geceyi berbat edermiydim, beklemeli ve sonraya başka bişeyler mi düşünmeliydim yoksa ne olursa olsun deyip girmeli ve hamlemi yapmalımıydım. Sonra sarhoş olduğum aklıma geldi birden. Zaten bu bahane ile sızmış gibi yapmamışmıydım. Kesin kararımı verdim, cesaretimi topladım ve daha fazla düşünmeyi bırakmam gerektiğine karar vererek kapıyı açıp içeri bir adım attım.

Eşim şaşkınlıkla hemen aysunu bırakıp yana doğru attı kendini. Belliki diyecek bişeyler aramaya çalışıyor ama bulamıyordu bebeğim benim ya. Onu bir anlık bile olsa zor durumda bırakmıştım ama işler kontrolden çıkmadan kontrolü ele almam gerekiyordu. Hemen sarhoş taklidine devam ederek, hafif bir sarhoş tebessümüyle -bensiz eğlenceye devam ediyorsunuz ha diye ortamı yumuşattım. Eşim zor şer ve neredeyse kekeleyerek -aşkım sen uyumuştun bizde kalanı içelim diyoduk … gibi bişeyler diyerek mazeret bulmaya çalışıyor adeta can çekişiyordu. Aşkımın öyle zorlanmasına hiç dayanamadım hemen sözünü kesip -sorun değil aşkım ama benden habersiz eğlenmenize kızdım, bir daha benden habersiz asla yaramazlık yapmayın dedim yine sarhoş ağzıyla. Şaşırdı ve diyecek uygun bişeyler aradı ama bulamayınca cümlemi kendim tamamladım, -hadi devam edin, ben de isterim ama.

Eşimi yere yatırdım ve yüzüne oturup amımı ağzına yapıştırdım. Benim kızmamamın verdiği ferahlıkla amıma öyle bir yapışıp emmeye başladı ki dilimi damağımı amımdan aşağı çekti zannettim bir an. Hemen aysunu bakışlarımla uyarıp eşimin kucağına oturttum. Aysun eşimin yarağının tümünü içine alıyor oturup kalkarak içinde girip çıkmasını sağlıyordu. Eşimin yarağının başkasının amına girip çıkışını seyrettikçe zevkten kendimden geçiyor, heyecandan titriyordum. Yoksa eşimin amımı yalamasına zaten alışkındım ama aysunun oturup kalkmasını izledikçe deliriyor, kıvranıyordum heyecandan. Sabaha kadar durmaksızın seviştik. Aysunla beraber eşime hiç tatmadığı delicesine zevkler tattırdık. Bu kadar zevkli bir gece olamazdı, hepimiz defalarca boşalmıştık ama en çok eşim. Normalde beraberken yine kısa olduğunu söyleyemem en az bir saati bulur birlikteliğimiz ama sadece bir kere boşalır. O gece ise tam dört kere boşaldı. Sabah gün doğmuştu artık, önce ben kendimi üçlü koltuğa atıp bu sefer gerçekten sızdım. Onlar biraz daha devam ettiler ama seyredemedim çünkü gerçekten sızmıştım bu sefer. Onlarda zaten biraz sonra halının üzerine bırakmışlar kendilerini.

O günden sonra aysun artık ailemizden biri oldu. Defalarca katıldı bize, kaç kere beraber birlikte olduk hatırlamıyorum artık. Önceleri eşim şakayla karışık -aysun napıyor işi yoksa gelsin ya işte.. gibi söylüyordu. Sonraları -aysunu çağır da ikinizi birden sikeyim.. demeye başladı. En son halimiz ise -aysun nerde kaldı bu saate kadar dışarıda kalırmı kadın kısmı.. diyor

)) Artık bir kumam oldu yani

)) Hepimiz çok mutluyuz yani kısacası. Eşimin istekleri gitgide artıyor, kendini buldu adeta, sürekli yenilik yeni bişeyler istiyor. Tahminimce beni başka birine siktirmesi yakındır ama o konuda hiç baskı yapmıyor ağız aramıyorum. Çünkü zaten isteğim kişiyle sikişiyorum hiç sıkıntım yok o konuda. Hatta mümkünse beni olabildiğince geç siktirmesini diliyorum çünkü benim başka erkeklerle nasıl sikiştiğimi görünce kıskançlıktan delireceğine eminim

porno

açık resimli porno pozları sex izliyorum seks porna resımlerı vıdeo azgın arap kızının sulu amcıkları azgin yaşli kadin resimleri Kocam beceremedi kocam beni komşumun oğluna siktırdi amına götünü dildo sokan kız resimleri gerdek gecesinde ne olur video Kapali olgun kadin meme türbanli ic camasirli tanga whatsapp ifşa goruntuleri cinsel birleşme görselleri dunyanın en buyuk sık resımlerı ERKEK GAYIN KENDİNİ SİKTİRMESİNİ İZLE fransız fahişeler porno resimler Sikisme meme emme resimleri tûrk ev porno resımli zifaf geçesi pozisyonları amciga bosalmaresimleri canlı sikiş pozisyonu en ateslı porno fotoları eskortcanlısikiş Göteen sikiÅŸen escort Kızgın sikis Kocam arkadaşımı sikti kocam sürekli sikişmek istiyor gif kocamış karıların pornusu kocan seni sikemiyormu türk porno kocan sikemiyormu sevişirken en güzel göğüs yalama öpüşme sikişme resimleri taylantlgh kizlarin am got sikis porösu türk porno kocan nerde zifaf porno resimler Amına sundu sex hıkaye Arkadaşımı kocama siktirdim arkadasımi kocama sundum Arkadasımı kocamla sıkıstırdım ateşli şikiş ler resim azgın kocamın SİKİŞLERI bbw türban porno sex bi sikiş seyredemedik Birerkek kadını sikerken vityo reslm cıblak arvatlar Ciplakkadinpozlari Dunyaninenbuyuksik en ateşli hareketli porno gif en güzel seksi ateşli seks resimleri en ideal sikiş Eşim başka kadınları sikmesini istiyorum eşim başkasıyla porno eşim porno indir eşime kız arkadşımı siktirdim Eşimi sikmek istemiyorum ne yapmalıyım Eşimi ve Kızımı Başkasına Siktirdim Evli baldız sikis hikâyeleri yorumları hem kocami Gece sikis kocam gerdeknasilyapilir Gizlice kocamı izledim sex hik göte kol sokma giflerı götten sikişen hala habersiz kadını nasıl istiyorum pornosunu izle hamile sex porno anlatımlı resimli iki erkeğe kendini gizlice beceremiyorum kız porno iki kadını aynı anda aynı yatakta sikme hikayesi Kaç kişi sikti hatırlamıyorum sikis hikayesi kadını sikerken bayıldı kadını sıkerken ısıyor kadini sikerken kizi izliyo gizlice karı sıkerken KARIM BANA ABLASINI SİKDİRDİ Karım bana arkadaşını ayarladı hikayesi karım başkadıyla sikişmeden duramıyor karimi bana rus ben ona zenci ayarladim siktirmek için Kız ıstermısın sex hıkaye Kız sana kocama sıktıreyımmı sex hıkaye Kocam arkadaşlarımı skyor kocam başka kadını sikiyor ben izliyorum kocam başka karıları sikerken ben de başkalarına siktiriyordum kocam başkalarıyla seks yaparken onları izledim seks hikayeleri kocam başkalarıyla sikiştiğimi bilmiyor kocam başkasini sikiyor kocam beceremedi seks kocam beni baskasiyla yakaladi hikaye Kocam benımle beraber sıktı hıkaye kocam gerdek gecesi beni siktirdi kocam götten sikmeyi seviyor kocam hizmetçi ve ben orno video kocam icin aldatma porno indir Kocam kari sec video kocam kızım ve ben seks hikaye kocam porno bagim kocam sikerken porno Kocam sikisirke izledim Kocam sikiştiğimi biliyor kocam siktirdi gizlice seyretti kocam skikerken kocam ve ben sikis gif Kocama kiz arkadasimi sex video kocamdan gizli porno video kocamdan habersiz sikişiyorum koçamı altatıyom porno izle kocami baska kadinla seviirken seyretmek kocamı başka kadınları sikerken gördüm Kocamı skisirken gizli izledim sex hik kocamin baska kadini sikmesini istiyorum Kocamın olgun fantazi Kocamla abısı benı sıktı Kocamla beraber hikaye kocamla bi sex kocan nerde sikiş kocan seni sikemiyormu kocan seni sikemiyormu pornosu kocan sikecekmi kocan sikiyomu gizli sikiş kocanda böyle sikiyormu kocanda gelip sikecekmi video kocanda sikecekmi benim gibi gizli çekim türk porno sikiş kocanda sikecekmi porno Kocası ıse kendısı bana gelıyor sex hıkaye Komşumu camdan izledim sex hik makyajsız am resm minik memeli seksiler nerde porno o kadın kocanda gizli sikisiyor resimler olgun kadın kucasının eşiyle sikirken pono vidoları ateşli resimler porno Asla vazgeçemem porno burcunun amcigı porno gizlı fotolar gif porno izliyorum porno kocam video com porno resimli hd pornocular nerde resim anlatımlı porno RESIMLI AZGİN KOCAMİN SİKİŞLERI Resmli kocamdan gizli hergun amımı yalatdm sex hik Seks am yatak pozisyonları seks hekaye resimi kocam seks porno bedava izleme asla vazgeçemem senden asla indir seks resimleri başka sexsin en ateşli hali fotolari sikerken ben sikirken meme emme sikiş resimleri ateşli sks hikayeleri kocam görümcemi götden sikerken izledim trefsti göt resimleri Türbanlı eşim kendini başkasına siktirirken yakaladım Türbanlı evli komşumla kocamı sikişirken yakaladım turkçe porno kocanda böyle sikiyormu Vidolara Ev Kadıni Kocasından Gizli Nasil Sikişir Hikayesi İndir Vidolara Kadın Kocasından Habersiz Başka Adamla Sikişen Hikayesi İndir xxx filipinli amcık resimleri xxxfilipinli porno YAPAY SIK INDIR yapılması imkansız olan hayali sex pozisyonları Yaşar başka kadınları sikiyor yatak ve kucasıyla birlikte Yatakta ıkı am sex hıkaye zivaf porno.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir